Reklama
  • Środa, 2 października 2013 (09:06)

    Sprawdzony sposób na zrobienie kariery

Nie wszystkie gwiazdy muszą obnażać się, żeby zaistnieć. Czasem wystarczy tylko głębszy dekolt...

W świecie celebrytów błyszczą gwiazdy najróżniejszych profesji – aktorki, piosenkarki, modelki albo po prostu... córki sławnych rodziców. Każda z nich ma jakiś talent i coś interesującego do powiedzenia na temat życia, kariery albo samej siebie.

Ale wszystkie bez wyjątku wiedzą, że niezmiernie istotne jest to, jak się wygląda, a jeszcze bardziej – jak się wychodzi na zdjęciach. Żeby zostać zauważoną, czasami wystarczy w atrakcyjny sposób zaprezentować swoje „walory”.

Reklama

Głęboki dekolt sfotografowany podczas piłkarskiego turnieju Euro 2012 otworzył drzwi do celebryckiej kariery mało znanej wcześniej modelce Natalii Siwiec, która wpadła w oko fotoreporterowi i od tamtej pory cieszy się dużym zainteresowaniem mediów. Niedawno była nawet gwiazdą programu Klinika urody w telewizji TVN Style.

Niektóre musiały pokazać więcej!

W Hollywood, gdzie konkurencja jest nieporównywalnie większa niż w Polsce, panie bywają zauważane dopiero, gdy – jak to się mówi – pokażą „wszystko”.

Brak zahamowań i skłonność do ryzyka pomogły zaistnieć najsłynniejszym celebrytkom naszych czasów, tj. Paris Hilton i Kim Kardashian, których szalona popularność zaczęła się od opublikowania w internecie prywatnych filmów dokumentujących wyczyny pań w sypialni.

Oczywiście obie celebrytki twierdzą, że padły ofiarami swych byłych partnerów, którzy umieścili filmy w sieci bez ich zgody. Nikt jednak w to nie wierzy.

Fakt jest faktem, że bezpruderyjne celebrytki zarabiają miliony dolarów na swej popularności, a wszystko zaczęło się od tego, że ze swoich słowników usunęły słowo „wstyd”...

Kto dorówna Dodzie?

Piosenkarka Dorota Rabczewska (29) uchodzi za czołową polską seksbombę, która w wyjątkowo skuteczny sposób wykorzystuje w karierze swoje ciało.

Na pewno nie będzie przesadą stwierdzenie, że więcej Polaków zna ją z seksownych kreacji modowych niż z twórczości wokalnej, którą interesują się tylko jej fani.

Gwiazda zaistniała w show-biznesie dzięki śmiałemu eksponowaniu ciała w telewizyjnym programie reality-show Bar i wciąż w tej sztuce nie ma sobie równych.

Odważna Joanna Koroniewska

Ostatnio gwiazda serialu "M jak Miłość" Joanna Koroniewska (34) nieco wyostrzyła swój wizerunek i coraz chętniej pokazuje swoje atrakcyjne ciało. To sprawiło, że, jak twierdzi, zaczęła dostawać częściej role seksownych kobiet.

Górniak lubi odsłonić co nieco

Swoje wdzięki chętnie eksponuje Edyta Górniak (40), która doczekała się śmiałych sesji w magazynach dla panów. Gwiazda lubi też nosić seksowne kreacje, nie tylko na scenie!

Natalia Siwiec - miss kibiców

Modelka Natalia Siwiec (30) stała się sławna, gdy podczas Euro 2012 umiała tak wyeksponować ciało na trybunach, że obwołano ją miss tej imprezy. Od tamtej pory wspina się coraz wyżej po drabinie popularności, zmyślnie pracując seksapilem.

Felicjańska nie ma nic do ukrycia?

Była modelka Ilona Felicjańska (39), od kilku lat znana również z tego, że ma problem alkoholowy, zaistniała także jako uczestniczka przesyconych seksem sesji zdjęciowych.

Najświeższym zaś jej osiągnięciem jest, jak na razie, napisanie książki o tematyce erotycznej, która miała wywołać sensację.

Paulina Sykut - seks i pogoda

Prowadząca popularny program Must Be The Music. Tylko muzyka Paulina Sykut (32) lubi podkreślać swoją urodę odważnym strojem. Nie unika epatowania telewidzów głębokimi dekoltami, którymi zachwyca na imprezach oraz prezentując prognozę pogody.

Joanna Krupa zna granice

Jurorka polskiej edycji Top Model Joanna Krupa (34) nie miała oporów, by pokazywać swe seksowne ciało. Oczywiście, modelka zna granice i wie, jak uczynić ze swych wdzięków ważny element kreacji.

Kuso odziana Pamela Anderson

Gwiazda serialu Słoneczny patrol Pamela Anderson (45) uczyniła z kusego odzienia znak firmowy. Jako seksowna modelka stała się najsłynniejszą modelką magazynu Playboy i ozdobą imprez, na których występuje w odważnych kreacjach lub w kostiumie kąpielowym.

Rihanna lubi skąpe ubrania

Pochodząca z karaibskiego Barbadosu Rihanna (25) przyciąga uwagę swym atrakcyjnym, egzotycznym ciałem nie tylko na scenie i w teledyskach.

Gwiazda lubi skąpe odzienie także na ulicy, a swoje śmiałe fotki chętnie zamieszcza sama w internecie na portalach społecznościowych.

Katie Price pokazuje bieliznę

Angielska modelka Katie Price (34) nie ma chyba równych sobie w posługiwaniu się nacechowanymi erotyzmem modowymi kreacjami.

Gwiazda zamieniła swoje życie prywatne w modowy wybieg i wszędzie, gdzie się pokazuje, jest żywą reklamą odważnych, seksownych strojów, a w szczególności damskiej bielizny.

Twoje Imperium

Zobacz również

  • Kiedy znalazła go pod choinką, była przeszczęśliwa. Harry’emu, jak nazwała kotka, założyła nawet konto na Instagramie i robiła mu setki zdjęć. Jednak pupil nie zagrzał zbyt długo miejsca w nowym... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.