Reklama
  • Piątek, 21 lutego 2014 (12:00)

    Natalia Siwiec nie ma nic do ukrycia

Wielka gratka dla wielbicieli Natalii Siwiec – w niedzielę startuje jej program. Będzie to reality-show o życiu prywatnym celebrytki, poznamy także jej ukochanego, rodziców, siostrę oraz najbliższych przyjaciół.

Program nosi tytuł „Enjoy the view Natalia”. Pierwszy odcinek zobaczymy już w niedzielę o godz. 22.00 na kanale Viva Polska. Początkowo planowano emisję o 19.00, jednak: – Show okazał się zbyt pikantny i musielibyśmy wyciąć wszystkie smaczki, żeby go pokazywać o tej porze – wyjaśnia osoba z produkcji.

Jak ona to robi?

Reklama

Przed fanami wdzięków Natalii Siwiec co najmniej 10 odcinków (bo tyle dotąd nagrano) pełnych wrażeń. Kamery zarejestrują nie tylko to, co wiąże się z życiem prywatnym Miss EURO 2012, ale i np. jej przygotowania do sesji zdjęciowych. Podejrzymy też, jak dba o urodę oraz jak radzi sobie z codziennością.

Kariera nabiera rozpędu

Wiele wskazuje na to, że nadchodząca wiosna będzie w telewizji należała do Natalii Siwiec. Nie chodzi tylko o jej reality-show – plotki głoszą, że zobaczymy ją w najnowszej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Poza tym celebrytka bardzo się stara, by prasa o niej nie zapomniała.

Ostatnio wzięła np. udział w imprezie charytatywnej organizacji UNICEF. – Pomaganie jest bardzo ważne. Sama się angażuję, ale nie chcę o tym głośno mówić – powiedziała skromnie Natalia. Ważne, żeby to o niej mówiono, i to głośno!

EMU

Super TV

Zobacz również

  • W internecie pojawiły się zdjęcia Natalii Siwiec (31), wyglądającej na ciężko pobitą. Modelka była przerażona, zapłakana, w podartej sukience… Na szczęście to tylko zdjęcia do filmu Królowa... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.