Reklama
  • Czwartek, 20 marca 2014 (13:05)

    Natalia Siwiec: Cena prywatności

Dziesięć tysięcy złotych za dwadzieścia minut pozowania w basenie, wpuszczenia kamer do sypialni lub pod prysznic. Jak udało się dowiedzieć SHOW, taką stawkę wynegocjowała Natalia Siwiec (30) za każdy odcinek swojego reality show "Enjoy the View".

Program bije rekordy popularności kosztem przekraczania granicy dobrego smaku. Podczas dwudziestominutowych odcinków Natalia i Mariusz Raduszewski zdradzali widzom szczegóły swojego pożycia małżeńskiego.

Widzowie dowiedzieli się m.in., jak liczna jest kolekcja wibratorów Siwiec i gdzie para najchętniej uprawia seks. "Wyszło bydło z wora. Nie da się wychować osobowości. W momencie, kiedy się odezwała, czar prysł" - podsumowuje wyczyny Natalii zniesmaczony Szymon Majewski.

Reklama

Ale mimo fali krytyki modelka kontynuuje karierę na wizji. Występuje nie tylko w swoim show, ale i w "Tańcu z gwiazdami" tym razem za niższą gażę – "tylko" pięć tysięcy złotych za odcinek.

Tu też Siwiec epatuje seksem. "Między mną a Janem (Klimentem, partnerem w tańcu, przyp. red.) jest dużo bliskości i cielesności" - mówi.

OM

Show
Więcej na temat:natalia | ceny | program | szymon

Zobacz również

  • Natalia Siwiec nie ukrywa, że ma ambicje aktorskie. Jednak filmowcy nie są entuzjastycznie nastawieni do jej talentu. – Za pomocą iluś operacji plastycznych dopracowała się swojego wizerunku i... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.