Reklama
  • Piątek, 11 września 2015 (13:10)

    Natalia Siwiec aktorką

Wcieliła się w postać niezbyt rozgarniętej pokojówki Idy w farsie „O co biega?” w reżyserii Tomasza Podsiadły.

Reklama

„Wydawało mi się, że teatr jest poza moim zasięgiem”, mówi SHOW Natalia Siwiec (32), która od lat marzyła o tym, żeby zostać aktorką. Jak widać, marzenia się spełniają, bo celebrytka zagrała prawdziwą rolę w prawdziwym teatrze w towarzystwie prawdziwych aktorów. Wcieliła się w postać roztrzepanej pokojówki Idy w farsie „O co biega?” wystawianej na Scenie Letniej w Gdyni.

„Przed premierą miałam obawy, że wydarzy się coś nieprzewidzianego”, zwierza się SHOW i już snuje plany: „Liczę, że uda nam się przyjechać z tym przedstawieniem do Warszawy!”. „Po pierwszym tygodniu prób okazało się, że Natalia jest niezwykle utalentowana i pracowita. Przeszła przez dwa castingi. Od razu wiedziałem, że jest pasjonatką, a takich ludzi potrzeba w teatrze”, zdradza SHOW reżyser spektaklu Tomasz Podsiadło.

„Mam nadzieję, że moją ciężką praca uda mi się w końcu zagrać w jakimś filmie czy serialu”, mówiła niedawno Natalia. Teatr to ambitniejszy debiut!

(OM, MGG)

Show
Więcej na temat:natalia | Dy | Gdynia

Zobacz również

  • Modelka ogłosiła niedawno, że marzy o drugim ślubie. Mimo że jest zamężna... Natalia Siwiec (32) wyszła za mąż za ekspiłkarza Mariusza Raduszewskiego w Las Vegas, trzy lata temu. Był to cichy... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.