Reklama
  • Środa, 8 lutego (14:05)

    Hanna Lis, Kinga Rusin. Czy nadal zostaną w jednej stacji?

Kinga z trudem zniosła fakt, że jej rywalka pracuje w tej samej stacji. Ostatnio pojawiła się nadzieja na zmianę.

Od kiedy pół roku temu Hanna Lis (46) podpisała kontrakt z TVN, Kinga Rusin (45), która jest gwiazdą tej stacji i prowadzi telewizję śniadaniową, nie czuje się komfortowo. Panie nie darzą siebie sympatią i unikają jak ognia. Hanna nie wzięła udziału w konferencji ramówkowej stacji, nie była na balu, a na kanapach „Dzień dobry TVN” gościła, tylko kiedy prowadzącą nie była Rusin. Kilka dni temu pojawiła się jednak informacja, która z pewnością ucieszyłaby byłą żonę Tomasza Lisa (50). Jeden z tabloidów podał, że podróżniczo-kulinarny program Hanny ma bardzo słabe wyniki oglądalności. Z tego powodu „Bez planu” miało zniknąć z TVN Style.

– Program został zdjęty ze względu na niską oglądalność i to bez przedłużenia umowy. Mówi się, że to była klapa. Hania musi szukać nowego pomysłu na siebie – podała gazeta. Dziennikarka zadebiutowała na kobiecym kanale po tym, jak rok temu straciła pracę w TVP, gdzie prowadziła „Panoramę”. W maju wzięła udział w nagraniu „Azja Express”, który okazał się wielkim sukcesem jesiennej ramówki. To był dla niej test, który przeszła doskonale. W nagrodę otrzymała możliwość prowadzenia programu o swoich dwóch wielkich pasjach.

Reklama

– Czasami kręcimy zdjęcia po kilkanaście godzin dziennie, ale kocham tę robotę. Jak jej nie kochać? Tu mogę łączyć swoje największe pasje, czyli podróżowanie i miłość do kulinariów, no i trzecią, rozmowy z ludźmi, bo jestem straszną gadułą – mówiła. Niewątpliwie strata pracy byłaby dla dziennikarki bardzo bolesna. Ale Hanna wbrew złośliwym plotkom nie ma powodów do obaw. – Jestem po rozmowach z TVN. Robimy drugą serię – zapewnia w rozmowie z „Dobrym Tygodniem” Hanna Lis. To oznacza, że dawne przyjaciółki, które podzieliła kiedyś miłość do jednego mężczyzny, co zakończyło się rozwodem Kingi Rusin, będą musiały nadal dokonywać cudów ekwilibrystyki, żeby się nie spotkać.

Dobry Tydzień

Zobacz również

  • Wcieliła się w postać niezbyt rozgarniętej pokojówki Idy w farsie „O co biega?” w reżyserii Tomasza Podsiadły. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.