Reklama
 • Środa, 13 listopada 2013 (10:00)

  Podczas wizyty w Warszawie Anka (Karolina Gorczyca) przez przypadek trafia na plan filmowy. Tam poznaje znanego aktora, Tomasza (Maciej Dowbor). W wyniku nieporozumienia zostaje wzięta za jego filmową partnerkę. Zanim udaje jej się wyjaśnić pomyłkę, pojawia się właściwa gwiazda (Natalia Siwiec). Zdenerwowana kobieta jest przekonana, że Anka chce jej odebrać rolę…

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 8 listopada 2013 (12:00)

  Jak to jest pozować nago w wieku 13 lat, Piotrowi Najsztubowi zwierzy się Natalia Siwiec.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 31 października 2013 (14:44)

  Modelka Natalia Siwiec (30) wciąż jest na fali. Niedawno zagrała w serialu To nie koniec świata, ale już wraca do branży reklamowej. Została właśnie twarzą luksusowych kosmetyków do rzęs i brwi NewVitaLash, niezawierających hormonu wzrostu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 2 października 2013 (09:25)

  Odkąd rok temu na mistrzostwach Europy w piłce nożnej pokazała swą urodę, Natalia Siwiec (30) nie schodzi z łamów mediów plotkarskich. Do tej pory celebrytka zajmowała się głównie modelingiem. Ale w jednym z wywiadów wspomniała, że chciałaby spróbować sił w branży aktorskiej. Teraz jej marzenie wreszcie się spełni, bo... znalazła się w obsadzie nowego serialu Polsatu pt. To nie koniec świata. Wcieli się tam w rolę rozkapryszonej gwiazdy. Trudno oprzeć się wrażeniu, że to zadanie n

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 2 października 2013 (09:25)

  Seksowna celebrytka stoi przed nowym wyzwaniem. Polsat zaproponował jej występ w premierowym serialu „To nie koniec świata” (emisja od 8 września). Natalia Siwiec wcieli się w rozkapryszoną gwiazdę filmową, która sprawi bohaterom niemało kłopotów.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 2 października 2013 (09:23)

  Jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich modelek.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 2 października 2013 (09:22)

  Miss Euro (30) robiła co mogła, by nie zniknąć z mediów. Niedawno stwierdziła, że jest zmęczona popularnością i liczbą artykułów pojawiających się na jej temat w prasie. Zapewniła, że nudzi ją zainteresowanie fanów i dziennikarzy. Ulżyło nam. Obawialiśmy się, że ten moment nigdy nie nadejdzie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 2 października 2013 (09:19)

  Tyle razy już słyszałem, że pani Natalia zabłyśnie w jakimś filmie, a tu widzę ją tylko w reklamie bielizny – dopytuje pan Dariusz z Łukowa.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 2 października 2013 (09:17)

  Celebrytka (29) pojawiła się w programie „Miasto kobiet” i bez zażenowania wyznała, że seks na pierwszej randce z dopiero co poznanym mężczyzną nie jest jej obcy. Czekamy cierpliwie aż modelka, desperacko próbująca wzbudzić zainteresowanie mediów, zrozumie, że błysk flesza na Stadionie Narodowym trwał tylko chwilę.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 2 października 2013 (09:16)

  Śniło mi się, że rodzę dzidziusia. Pierwszy raz poczułam, jak to jest, że mam coś swojego, malutkiego. Naszego malutkiego. To był jakiś znak... Ja to wszystko przeżyłam. Nie było to takie straszne, jak sobie wyobrażam...

  Czytaj więcej Komentarzy:0